Kierownik budowy

Miejsce pracy:

Jakie zadania na ciebie czekają?

  • Niezależna obsługa i rozliczanie działań budowlanych, głównie w obszarze mostów drogowych i inżynierii lądowej.
  • Identyfikacja i śledzenie suplementów
  • Organizacja planowania procesu budowlanego oraz monitorowanie i kontrola wyników działań budowlanych
  • Koordynacja i zarządzanie personelem i podwykonawcami

Dowiedz się, czy jesteś tym, kogo szukamy

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub techniczne związane z inżynierią lądową lub porównywalne wykształcenie.
  • Masz już praktyczne doświadczenie zawodowe w dziedzinie konstrukcji nośnych lub inżynierii lądowej.
  • Znajomość oprogramowania związanego z aplikacją iTwo- będzie dodatkowym atutem.
  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany i lubisz pracować niezależnie, z własnej inicjatywy, zorientowany na cel i elastyczny.
  • Bardzo dobra znajomosc jezyka niemieckiego, dobra znajomosc jezyka angielskiego, jezyk polski mile widziany

Dofinansowania sportowe

Dbamy o naszych pracowników i abyś pozostał w formie, proponujemy dofinansowania sportowe

Dofinansowanie do kursów językowych

Zachęcamy Cię do rozwijania swoich umiejętności językowych, abyśmy wszyscy mogli poszerzać swoją wiedzę.

Eventy drużynowe

Wierzymy, że tylko razem możemy osiągnąć nasz cel. Zabawa nie powinna być zaniedbywana. Co miesiąc organizujemy wydarzenie zespołowe, aby wspólnie się rozwijać!

Kontynuacja kształcenia

Chcemy, abyś rozwijał się razem z nami. W tym celu oferujemy szeroką gamę programów rozwojowych.

Program Poleceń Pracowniczych

Wierzymy w siebie i w Was! Rozpowszechniaj informacje i otrzymuj nagrody za każde udane polecenie pracownika!

Właściwe wyposażenie

Aby dobrze zacząć pracę, musisz posiadać odpowiedni sprzęt. Otrzymasz od nas właściwe wyposażenie już na samym początku!

Nagłówek - jak się u nas pracuje?

Pracujemy bezpiecznie

Lubimy się szkolić

Gramy do jednej bramki