Kierownik projektu w budownictwie modułowym
Berlin

Jakie zadania na ciebie czekają?

  • Odpowiedzialność za budowę budynków modułowych pod klucz do momentu przekazania ich klientowi.
  • Wsparcie klienta, koordynacja z władzami i negocjacje z podwykonawcami
  • Kontrola kosztów i terminów oraz monitorowanie jakości na placu budowy.
  • Zgodność z technicznymi i harmonogramowymi warunkami ramowymi jako interfejs między zaangażowanymi działami.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, dobra znajomość języka angielskiego

Dowiedz się, czy jesteś tym, kogo szukamy:

  • Ukończyłeś studia z zakresu inżynierii lądowej
  • Masz solidne doświadczenie zawodowe, najlepiej w produkcji budynków pod klucz.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu procedur kontraktowych i prawa budowlanego
  • W twoim rozumieniu umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie są oczywiste

Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia

Ciężka praca się opłaca – nie tylko w ekscytujących projektach, ale także finansowo.

Oprócz ponadprzeciętnego wynagrodzenia oferujemy hojne dodatki sportowe, mieszkaniowe i inne.

Członkostwo w Urban Sports Club

Odkryj świat opcji fitness z Urban Sports Club.

Jako pracownik korzystasz z naszego członkostwa, które nie tylko daje dostęp do najwyższej klasy obiektów sportowych, ale także zapewnia dotacje finansowe na zajęcia sportowe. Skupiamy się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu, a Urban Sports Club wspiera Cię w utrzymaniu aktywnego stylu życia.

Elastyczność zapewniająca równowagę między życiem zawodowym a prywatnym

Twój czas jest dla nas ważny.

Dzięki elastycznym godzinom pracy i możliwości wcześniejszego rozpoczęcia weekendu w piątki, wspieramy indywidualną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Promowanie rozwoju osobistego

Twój rozwój zawodowy jest dla nas ważny.

Dzięki kompleksowym szkoleniom i możliwościom rozwoju nie tylko inwestujemy w Twoją przyszłość, ale także wzmacniamy naszą wspólną historię sukcesu.

Wcześniejsze rozpoczynanie weekendu w piątki

Ciesz się z nami korzyściami płynącymi z równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

z opcją wcześniejszego rozpoczęcia weekendu w piątki. Cenimy Twój czas i oferujemy bardziej elastyczne godziny pracy, abyś mógł rozpocząć weekend pełen energii i relaksu. Z nami równowaga między życiem zawodowym a prywatnym zajmuje centralne miejsce.

Wydarzenia firmowe i wgląd w projekty budowlane

Nasze imprezy firmowe to coś więcej niż tylko spotkania.

Doświadcz nie tylko ducha zespołu, ale także odkryj nasze place budowy na miejscu – to wyjątkowa okazja, aby poznać firmę z bliska.